Bezpieczny montaż placu zabaw

Place zabaw z certyfikatem i atestem

Z troską o dobro dzieci wszystkie place zabaw muszą spełniać określone normy, ponieważ to miejsce rozrywki dla najmłodszych. W jaki sposób możemy dowiedzieć się, czy miejsce jest certyfikowane? Place zabaw z certyfikatem są automatycznie oznaczane literą B, która oznacza bezpieczny plac zabaw.

Profesjonalny montaż placów zabaw

Firmy usługowe podczas montowania i wyposażenia placów zabaw zawsze powinny kierować się bezpieczeństwem, rozsądnym użytkowaniem i pozytywnym odbiorem produktów przez dzieci i ich rodziców. Montaż placów zabaw jest zawsze realizowany przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Dlatego rodzice nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoich pociech.

Certyfikowany producent placów zabaw

Każdy producent placów zabaw, który tworzy najwyższej jakości produkty dla dzieci podlega podstawowej inspekcji, czyli ocenie zgodności z wymogami norm. Inspekcja jest wykonywana w celu uzyskania certyfikatu, odbioru lub audytu. Producenci nie mogą pozwolić sobie na ryzyko w przypadku wykrycia nieprawidłowości, ponieważ od stanu produktów na placu zabaw może zależeć zdrowie i życie dzieci. Wszystkie wykonane realizacje, czyli place zabaw, pojedyncze elementy czy zestawy powinny posiadać atest. Dowiedz się więcej na http://aktiv.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*