Bioenergoterapeuta Białystok – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Bioenergoterapia jest naturalną metodą leczenia energią, która stosowana była już od czasów starożytnych. Kim jest bioenergoterapeuta? Białystok jest miejscem wielu takich specjalistów.

Czym jest bioenergoterapia?

Bioenergoterapia jest niekonwencjonalną metodą leczenia znaną już od starożytności. Polega na uzdrowieniu chorego energią. Jest to całościowe podejście do pacjenta, dzięki temu leczone jest ciało oraz dusza.

Według medycyny chińskiej w każdym człowieku znajdują się czakramy (punkty energetyczne), które połączone są z organami wewnętrznymi tzw. meridianami. Najważniejsze z nich usytuowane są wzdłuż kręgosłupa.

Oprócz tego każdy człowiek ma trzy warstwy aury. Pierwsza jest ściśle związana z energetyką człowieka. Druga występuje 50 cm od ciała – jest to aura emocjonalna i astralna. Na samym końcu jest aura mentalna. W kolorach aury widoczne są wszystkie choroby, podczepy oraz inne byty energetyczne.

Zaburzenia energetyczne widoczne są najpierw w aurze, a później przenoszą się na ciało, powodując różne choroby. 

Bioenergoterapeuta – Białystok jak wybrać najlepszego?

Najlepiej jest wybierać się do bioenergoterapeuty z polecania. Przed umówieniem się, warto przeczytać o nim opinie w internecie. Jeśli nie znasz nikogo z polecania, to poszukaj takiej osoby w sieci. Białystok jest miejscem, w którym jest bardzo dużo bioneneroterapuetów, zarówno odpowiednich, jak i szarlatanów, dlatego tak ważny jest wybór właściwej osoby.

Czy można bioenergoterapię wykorzystywać w medycynie?

Bardzo wiele chorób powstaje z nagromadzenia negatywnej energii. Bioenergoterapeuci twierdzą, że zły przepływ energii powoduje zablokowanie czakry, które będą nieprawidłowo działać, np. zatkana czakra gardła, to problemy z tarczycą lub choroby gardła.

Warto wiedzieć, że nie można wyleczyć bioenergoterapia na 100%, ponieważ nie na każdego to działa. Oddziaływanie energią wzmacnia i daje siłę do działania. Bardzo często właśnie tego potrzebuje wyniszczony chorobą organizm.