Gadżety reklamowe – tani sposób na wypromowanie Twojej firmy

Gadżety reklamowe od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem i firmy z ich pomocą zwiększają świadomość marki u swoich klientów, i kontrahentów.

Tanie i szybkie do zrobienia – ich popularność nie dziwi. Poza promocją naszej firmy, pozostawiają u obdarowanych nimi osób pozytywne emocje kojarzące się z naszą firmą. Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo, że gdy znów będą potrzebować usług, których dostarcza nasza firma, dzięki pozytywnemu skojarzeniu, od razu pomyślą o naszej firmie. Przedstawiamy listę najbardziej skutecznych i tanich gadżetów reklamowych, które każda szanująca się firma powinna mieć w swoim asortymencie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Rodzaje gadżetów reklamowych

Długopisy i ołówki

Są jedną ze skuteczniejszych i tańszych form promocji naszej firmy. Często używane, nieustannie przypominają o istnieniu naszej marki. Warto, by ich wybór nie był przypadkowy – kolor powinien od razu kojarzyć się z naszą marką, a logo powinno być od razu widoczne.

Torby reklamowe

Wydawać by się mogło, że torby reklamowe same w sobie nie są gadżetem, a raczej gustownym opakowaniem, do którego owe gadżety możemy schować. To prawda, jednak jeśli jednak nie zapakujemy gadżetów do takiej torby, od razu wylądują na dnie damskiej torebki lub w kieszeni. Jeśli zaś będą zapakowane w taką torbę, istnieje szansa, że ktoś przejdzie się z nią po ulicy, co sprawi, że nazwa naszej firmy dotrze do szerszego grona osób. Ponadto, w takich torbach często przekazuje się coś znajomym, co sprawi, że nasza marka pójdzie dalej w świat.

Kubki

Kubków nigdy za mało, dlatego to jeden z ulubionych gadżetów klientów, na który powinieneś bacznie zwrócić uwagę. Picie herbaty czy kawy lub innego ciepłego napoju w domu jest połączone z pozytywnymi uczuciami, dzięki czemu nasza marka też będzie im się kojarzyć w ten sposób. Zamiast samego loga, możesz na kubku umieścić również zabawną grafikę, która nie tylko sprawi, że firma będzie się kojarzyła z poczuciem humoru, ale też zwielokrotni to pozytywne emocje z nią związane.

Parasole

To również jeden z popularniejszych gadżetów, który w świetny sposób wypromuje Twoją markę na ulicy. Ważne jest, by logo znajdowało się na takiej wysokości, by łatwo mogli je dojrzeć spieszący się przechodnie. Postaw też na kolor jednoznacznie kojarzący się z Twoją firmą. Poza tym, osoby obdarowane tego typu gadżetem, będą miały poczucie, że nie dostały byle jakiego, nieprzydatnego gadżetu, dzięki czemu firma będzie im się też dużo pozytywniej kojarzyć.

Gadżety reklamowe to świetne rozwiązanie dla firm, którym zależy na skutecznym, ale nie za drogim marketingu. Ta stosowana od lat strategia działa i nic nie wskazuje, by kiedyś miała stać się nieskuteczna. Na naszej stronie znajdziecie szeroką ofertę tego typu produktów w dobrych cenach. Różnorodność kolorów i rodzajów gadżetów z pewnością pozwoli Wam wybrać najodpowiedniejsze do swoich potrzeb  produkty. Zamów gadżety dla firm już dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*