Gastromania.pl — profesjonalizm w Twojej restauracji!

Jaką wybrać? Frytkownica Stalgast

Frytownica Stalgast o numerze katalogowym 9725110 jest gazowa oraz o pojemności 17 litrów. Jej zadaniem jest bezpośrednie smażenie produktów lub półproduktów. Do działania wymagany jest dostęp do energii gazu ziemnego. Frytkownica Stalgast 9725110 przeznaczona jest dla małej, średniej i dużej gastronomii. Należy do linii urządzeń przeznaczonych jako elementy ciągu grzewczego lub jako samodzielne stanowiska obróbki termicznej. Stalgast frytownica wyposażona jest w komorę o pojemności do 17 litrów, płomień pilotowy palnika, palnik z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, regulację temperatury w zakresie 90-190°C, spust frytury do pojemnika, generator iskry zasilany na 230 V, system „zimnej strefy”, regulowane nóżki ~ 45 mm.    

Stalgast — frytownica Twoich marzeń

Oferta wszystkich urządzeń od firmy Stalgast dostosowywana jest pod indywidualne wymagania technologiczne. Przy zakupie frytkownicy gazowej otrzymujesz w komplecie pojemnik z filtrem na fryturę. Urządzenie dostępne jest zarówno w wersji gazowej G27, jak i G31. Jej wymiary to: długość 700 mm, szerokość 400 mm oraz wysokość 850 mm. Całkowita moc urządzenia to 15 kW. Minimalna temperatura wynosi 90 °C, natomiast maksymalna 190 °C. W przypadku, gdy dostarczony towar z jakiegoś powodu Tobie nie odpowiada, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.    

Akcesoria kuchenne Stalgast

Należy pamiętać, że w ofercie firmy Stalgast nie znajdują się wyłącznie profesjonalne urządzenia, ale także akcesoria kuchenne. Wszystko, co produkuje ta marka, jest najwyższej jakości, dzięki czemu produkty są bardzo trwałe i solidne. W ofercie Stalgast znajdziesz m.in.: garnki nierdzewne, pojemniki nierdzewne, prowadnice do podwieszania szkła, talerze, profesjonalne sztućce, kubki, blachy, torby do pizzy oraz wiele więcej akcesoriów. Dzięki takiemu szerokiemu wyborowi z pewnością znajdziesz coś dla siebie czy to do domu, czy do restauracji, którą prowadzisz!