Import aut ze Stanów z udziałem pośrednika

Sprzedaż samochodów z USA do Europy w ciągu ostatnich kilku lat znacznie wzrosła. Wiąże się to nie tylko z popularnością amerykańskich marek, lecz często również z niższą ceną zakupu niż w przypadku sprzedawców europejskich. Import aut ze Stanów najlepiej przeprowadzić z udziałem sprawdzonego pośrednika.

Bezpieczny import aut ze Stanów

Doświadczony pośrednik, który doskonale wie, na czym polega sprzedaż samochodów z USA, to najlepszy wybór dla osób pragnących mieć amerykański samochód, lecz nieznających reguł, które rządzą tamtejszym rynkiem motoryzacyjnym. Współpracując z pośrednikiem, możesz mieć pewność, że import aut ze Stanów przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Pośrednik pobierze prowizję od transportu i zajmie się dopełnieniem formalności celno-skarbowych. Po otrzymaniu samochodu samodzielnie zajmiesz się koniecznymi przeróbkami oraz rejestracją auta.

Jak znaleźć uczciwego pośrednika?

Największym źródłem wiedzy jest obecnie internet. Warto przejrzeć motoryzacyjne fora internetowe i zapoznać się z opiniami użytkowników na temat poszczególnych pośredników. Dobrym pomysłem jest również zasięgnięcie opinii znajomych, którzy sprowadzali wcześniej auto ze Stanów, lub udanie się do zaufanego mechanika albo dealera, który mógłby polecić sprawdzonego pośrednika. Jednym z takich pośredników jest: http://www.samochody-z-usa.pl/.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*