Jaki najlepszy adwokat rodzinny? Bydgoszcz i okolice to miejsce dla Ciebie!

Czym zajmuje się adwokat rodzinny? Bydgoszcz i Kancelaria Adwokacka Adwokat Leszek Pankowski  

Adwokat rodzinny Bydgoszcz znajduje się prawem rodzinnym, którego podstawowym źródłem jest kodeks rodzinny i opiekuńczy, który reguluje takie zagadnienia, jak małżeństwo, pokrewieństwo i powinowactwo oraz opieka i kuratela. Kancelaria Adwokacka Adwokat Leszek Pankowski specjalizuje się w sprawach prawa rodzinnego, takie jak: alimenty, podział majątku dorobkowego, ustalenie władzy rodzicielskiej, rozwód i separację oraz inne sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Adwokatka lub adwokat rodzinny Bydgoszcz z pewnością zajmie się Twoją sprawą w 100% profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.  

Czym są alimenty i na jakiej zasadzie są przydzielane?

Alimenty są świadczeniami pieniężnymi lub rzeczowymi regularnie wypłacanymi na rzecz dzieci, małżonki, małżonka lub rodzica. Mogą one wynikać z pokrewieństwa, małżeństwa lub powinowactwa. Adwokatka lub adwokat rodzinny Bydgoszcz, który będzie Cię reprezentował w sprawach o alimenty na rzecz dzieci małoletnich i uczących się, na rzecz rozwiedzionego małżonka i na rzecz krewnego, a także prowadzi sprawy o zasądzenie uchylenie obowiązku alimentacyjnego, podwyższenie lub obniżenie alimentów, egzekucje alimentów oraz zwrot niesłusznie płaconych alimentów.  

Czym jest prawo rodzinne — krótkie wyjaśnienie, które każdy z pewnością zrozumie!  

 Dział prawa cywilnego, jakim jest prawo rodzinne, zajmuje się regulowaniem stosunków prawnych w rodzinie. Kancelaria Adwokacka Adwokat Leszek Pankowski znajdująca się w Bydgoszczy specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Adwokat rodzinny Bydgoszcz Leszek Pankowski oferuje pomoc prawną osobom zamieszkującym właśnie to miasto lub jego okolice, a przy tym zapewnia pełne wsparcie podczas prowadzenia wszelkich spraw rozwodowych, spraw o podział majątku, spraw o alimenty i innych spraw z zakresu prawa rodzinnego.