Jakie ekologiczne środki czystości dla firm sprzątających będą najlepsze? Sprawdź ofertę sklepu Biozym!

Ekologiczne środki czystości dla firm sprzątających zawierające aktywne enzymy

Ekologiczne środki czystości dla firm sprzątających muszą mieć odpowiednie składy, aby dokładnie czyściły różne powierzchnie i były bezpieczne dla otoczenia i użytkowników. Technologia zawierająca aktywne enzymy stosowana jest w ekologicznych środkach, które można stosować również jako preparaty do utrzymania czystości w biurach czy firmach. Mają one wiele zalet, np. nie powodują podrażnień i alergii, są bezpieczne dla użytkowników i otoczenia, mają neutralne pH, skutecznie usuwają osady organiczne z naczyń i czyszczonych powierzchni, nie powodują uszkodzeń elementów z tworzywa i gumowych uszczelnień oraz oczyszczają odpływy i zasilają populację pożytecznych bakterii przydomowych oczyszczalni ścieków.

Ekologiczne środki czystości dla firm sprzątających w zmywarkach firmowych

Ekologiczne środki czystości dla firm sprzątających z serii Ekologiczny dom i Eezym stosuje się także jako środki do mycia naczyń. Właśnie dzięki aktywnym enzymom świetnie sprawdzą się podczas czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni kuchennych narzędzi i naczyń z zalegających osadów z tłuszczu. Ekologiczne środki czystości dla firm sprzątających takie jak kostki do zmywarek z serii Ekologiczny Dom pozwalają: skutecznie myć brudne naczynia w niskich temperaturach w trybie eko, ograniczyć zastosowanie dodatkowych środków, w tym soli do zmywarek oraz ograniczyć zużycie wody i energii podczas zmywania w zmywarce lub w trakcie zmywania ręcznego.

Bezpieczne i przyjazne preparaty dla środowiska mogą być Twoje!

Ekologiczne środki czystości dla firm sprzątających stają się coraz bardziej popularne, a wszystko dlatego, że dbanie o środowisko naturalne jest bardzo ważnym tematem. W ofercie sklepu Biozym możesz znaleźć wiele ekologicznych produktów, m.in.: środki do mycia i czyszczenia, preparaty do czyszczenia i odkamieniania sprzętu AGD oraz płyny do mycia naczyń i tabletki do zmywarek.