Kosiarki bijakowe i ich zastosowanie

Kosiarki bijakowe gwarancją niezawodności

Kosiarki bijakowe są przeznaczone do koszenia zarówno wysokich, jak i niskich traw, trawników, chwastów, krzewów, rowów, poboczy, skarp oraz chaszczy. Kosiarka bijakowa jest urządzeniem, które świetnie nada się do pielęgnacji pastwisk, łąk, obrzeży stawów, jezior. Kosiarki bijakowe przeznaczone są także do utrzymania dróg, nieużytków, sadów.

Kosiarka bijakowa o zróżnicowanej konstrukcji

Oferowane na rynku kosiarki bijakowe posiadają zróżnicowane szerokości robocze, których rozpiętość rozpoczyna się od 0,75 m do 2,84 m. Każda kosiarka bijakowa różni się od siebie masą oraz zróżnicowanym zapotrzebowaniem mocy. Dzięki temu można je dopasować do konkretnych warunków.

Kosiarki bijakowe używane w każdych warunkach

Urządzenia wyposażone w bijaki posiadają możliwość omijania przeszkód, a także walec umożliwiający pracę na stokach o różnych pochyleniach. Kosiarka bijakowa może też pracować na wysięgniku, z przodu lub z tyłu ciągnika. Kosiarki bijakowe często są wyposażone w zbiornik do gromadzenia ściętej roślinności. W ten sposób przygotowany grunt będzie doskonale użyźniony, co wpłynie na przyszłą gęstość, wysokość oraz zazielenienie krajobrazu rolniczego. Zobacz więcej na http://www.hary-janson.pl/produkty/kosiarki-bijakowe-hydrauliczne/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*