MC-Bauchemie – przemysł betonowy

Szpachla drobnoziarnista — do czego jest potrzebna?

Szpachla drobnoziarnista zapewnia skuteczny i długotrwały lifting betonu. Są one dostępne w kilku różnych mieszalnych odcieniach oraz do wyboru: z powolnym lub z szybkim twardnieniem. W ofercie posiadamy: szpachla drobnoziarnista do kosmetyki betonu, drobnoziarnisty wypełniacz termiczny lub szpachla drobnoziarnista do kosmetyki betonu o szybkim utwardzaniu. Wszystkie z nich są od razu gotowe do użycia, wystarczy wymieszać je z wodą. Wzbogacenie chemiczne, odporność na wpływ czynników atmosferycznych i mrozu zgodnie z normą EN 13687-3 oraz możliwość nałożenia warstwy o grubości do 6 mm w jednym przejściu roboczym to tylko niektóre z właściwości naszych szpachli drobnoziarnistych.

Nafuquick HT — termo-szpachla do kosmetyki betonu

Ta szpachla drobnoziarnista idealnie nada się do szpachlowania cało powierzchniowego lub częściowego, do podłoży betonowych o wysokiej temperaturze powierzchni, nawet do +70 °C, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do zamykania porów i jam skurczowych oraz można ją zastosować jako podłoże dla warstw malarskich. Dzięki temu, że jest hydraulicznie wiążąca i wzbogacona chemicznie idealnie nada się do betonu. Kolejnymi właściwościami są: bardzo wysoka zdolność zatrzymywania wody, klasyfikowana wg normy EN 1504-3, nie wymaga stosowania zabiegów pielęgnacyjnych, jednoskładnikowa oraz jest przeznaczona do prac sufitowych.

MC-Powertop F rapid — szpachla drobnoziarnista do kosmetyki betonu

Jest to szpachla, która dostępna jest w różnych odcieniach, można jest zobaczyć w katalogu kolorów. Jest odporna na wpływ czynników atmosferycznych i mrozu, możliwe jest nałożenie warstwy o grubości do 6 mm w jednym przejściu roboczym oraz pigmenty są odporne na wpływ światła. Umożliwia również nakładanie jej natryskiem za pomocą odpowiedniego urządzenia, natomiast w tym celu, prosimy skontaktować się z naszym doświadczonym doradcą technicznym.