Mój kawałek podłogi

Planujesz odświeżyć mieszkanie? Nie masz funduszy na generalny remont? Ten artykuł jest dla Ciebie.

Dywan lub wykładzina

Twoją zmorą jest stary zniszczony parkiet? Jednak nie masz ani czasu, ani funduszy na cyklinowanie? Wybierz się do sklepu po nowym dywan lub wykładzinę podłogową, która skutecznie ukryje nawet całą powierzchnię problematycznej podłogi. Masz ładny dywan i nie widzisz sensu w jego zmianie? Postaw na pranie dywanów i ciesz się swoim ulubionym dywanem przez długi czas. Pranie dywanów pozwala nie tylko pozbyć się kurzu i roztoczy, lecz także przywróci blask i intensywną barwę.

Nowe oblicze mebla

Malować możesz nie tylko ściany, na rynku dostępnych jest wiele odcieni farb kredowych, które pozwalają na przemalowanie mebli drewnianych. I tak zwyczajnie krzesło może stać się designerskim dodatkiem, a stary drewniany stół po dziadkach zyska zupełnie nowy blat w kolorze złota, srebra czy nawet w szachownicę. Farby kredowe zapewniają nie tylko spektakularny efekt, lecz także świetną zabawę. Zaproś grupkę przyjaciół, daj każdej osobie krzesło i poproś o realizację Twojego kolorowego planu.

Diabeł tkwi w szczegółach

Ładne i modne dodatki odmienią każde wnętrze. Wynajmujesz mieszkanie? Nie chcesz inwestować w cudzą własność? Zainwestuj w drogie i modne bibeloty, które przy kolejnej przeprowadzce zabierzesz ze sobą. Takie wyjątkowe przedmioty nie tylko nadadzą Twojemu wnętrzu wyjątkowy wygląd, lecz także będą świetną bazą do kolekcji rodzinnych pamiątek.