Na czym polegają usługi vendingowe?

Z usług vendingowych korzystają instytucje publiczne, szkoły, szpitale, przychodnie, baseny, siłownie kluby fitness i wiele innych obiektów, gdzie istnieje potrzeba szybkiego dostarczenia zimnych i ciepłych napojów, przekąsek i produktów spożywczych.. Automaty vendingowe to nic innego, jak dobrze nam znane urządzenia samopodające, które najczęściej możemy spotkać w miejscach publicznych. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która dostarczy do twojej firmy wysokiej jakości produkty, sprawdź ofertę Pol-vending. Przedsiębiorstwo od lat zajmuje się regularnym zaopatrzeniem automatów, oferuje szeroki asortyment napojów i przekąsek oraz kompleksową obsługę i serwis. Więcej informacji na ten temat przeczytasz tutaj https://www.pol-vending.pl/.

Maszyna vendingowa – dlaczego warto rozpocząć współpracę?

Maszyna vendingowa w twojej firmie będzie atrakcją dla pracowników. Dzięki niej pracownicy będą mogli skorzystać z ciepłych i zimnych napojów oraz ciekawych przekąsek. Pol-Vending oferuje regionalne specjały serwowane w nowoczesnej formie, zawsze świeże i pyszne kanapki oraz sałatki. Dużym ułatwieniem dla beneficjentów jest to, że automaty vendingowe oferowane przez Pol-Vending przyjmują nie tylko banknoty i bilon, ale także inne rodzaje płatności, takie jak karty bankomatowe, karty prepaid, karty pracownicze. Co więcej, maszyna vendingowa umożliwia również płatność telefonem, po wcześniejszym pobraniu aplikacji. Urządzenia sprawiają, że nawet w miejscach, gdzie nie ma pracowniczej stołówki lub baru, pracownicy mogą liczyć na pełnowartościowy posiłek wraz z ulubionym napojem w atrakcyjnej cenie.

Pol-Vending – o nas

Jeżeli myślisz o automatach vendingowych w swojej firmie, to postaw na profesjonalistów! Firma Pol-Vending świadczy swoje usługi już od ponad dwudziestu lat. Zespół pracowników przez lata zdobył cenne doświadczenie i specjalizuje się nie tylko w obsłudze automatów, ale także oferuje serwis maszyn vendingowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów warto wspomnieć, że firma dopasowuje maszyny vendingowe do indywidualnych oczekiwań.