Najlepsze turnusy odchudzające — cena może Cię pozytywnie zaskoczyć!

Co obejmuje pełen pakiet turnusu z dietą dr Ewy Dąbrowskiej?  

Turnusy odchudzające cena z dietą dr Ewy Dąbrowskiej zawierają: 7 lub 14 noclegów w pokoju 1, lub 2-osobowym, pełne wyżywienie zgodnie z zaleceniami diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej (śniadanie, obiad, kolacja), wyświetlanie nagrań wykładów dr Ewy Dąbrowskiej na temat zdrowego odżywiania i samoleczenia, grupowe zajęcia z trenerem, m.in. gimnastykę poranną na świeżym powietrzu, nordic walking, pilates, dostęp do sauny fińskiej, prelekcje oraz indywidualne konsultacje z dietetykiem, całodobowy serwis herbaciany i wodę, dostęp do pielęgniarki, analizę składu masy ciała – analizator Tanita, WiFi w pomieszczeniach ogólnych oraz bezpłatny i monitorowany parking.  

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej – turnusy odchudzające dostępne przez cały rok! 

Najlepsze turnusy odchudzające — cena może Cię naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Odbywają się one w Ułańskiej Zagrodzie przez cały rok. Prowadzą zimowe, wiosenne, letnie oraz jesienne turnusy odchudzające cena, dzięki czemu możesz w pełni dopasować datę turnusu do zaplanowanego urlopu i do pogody. Doktorka Ewa Dąbrowska zaleca, aby jej dieta trwała od kilku dni do kilku tygodni. Do dyspozycji oddają 1- i 2-osobowe pokoje Komfort oraz pokoje De Luxe. W cenniku zamieszczone są wszystkie szczegóły dotyczące wynajmu pokojów, ale warto pamiętać, że wszystkie ceny dotyczą rezerwacji wyłącznie na 1 osobę! 

Turnusy odchudzające, oczyszczające i regenerujące — dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej 

Turnusy odchudzające cena z dietą dr Ewy Dąbrowskiej zawierają w cenie zakwaterowanie i wyżywienie przyrządzane zgodnie z wymogami, jakie nakłada dieta Ewy Dąbrowskiej. Jest to świetna okazja, aby zmienić nawyki żywieniowe, oczyścić, a także zregenerować organizm. Masz też możliwość skonsultować się z lekarzami i dietetykami oraz zastosować dietę warzywno-owocową pod okiem doświadczonych specjalistek i specjalistów.