Rozwijasz firmę? Kup nowe auto

Dla skutecznego funkcjonowania firmy samochód bywa elementem obowiązkowym. Trudno wyobrazić sobie działalność bez pojazdu, ponieważ wiele usług czy umów można wykonać albo podpisać tylko korzystając z dojazdu na miejsce.

Rozwój przedsiębiorstwa także często wymusza konieczność zakupu lub najmu kolejnego lub nowego auta. Nie warto więc oszczędzać akurat na tym aspekcie, tym bardziej że jest wiele możliwości pozyskania pojazdu dla firmy, od zakupu po wynajęcie.

Specjaliści pomogą nabyć samochód

Większe lub mniejsze, potrzebne do tego lub innego celu – zakup lub leasing auta to ważna decyzja, ale trzeba wziąć pod uwagę wiele kryteriów. Zorganizujmy sobie pojazd, który rzeczywiście będzie nam potrzebny, czyli będzie spełniał określone funkcje. W razie wątpliwości co do finansowania lub możliwości kupna czy najmu można skontaktować się z fachowcami, którzy zajmują się tego typu usługami. Przykładem jest firma Fleet Agency, która na stronie internetowej https://fleetagency.pl/ prezentuje nawet modele samochodów, jakie można zdobyć dzięki skorzystaniu z jej usług. Wynajęcie albo zakup samochodu z wykorzystaniem usług specjalistów może oznaczać nie tylko stosunkowo krótką procedurę, ale także niższy koszt. Dzięki współpracy z wieloma bankami i dealerami aut wspomniana już na przykład Fleet Agency może zdecydowanie obniżyć cenę, którą przyjdzie nam zapłacić za samochód dla naszej firmy. Co więcej, skorzystanie z usług fachowców pozwoli na uzyskanie dodatkowych korzyści, jak choćby ubezpieczeń czy serwisu w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Warto zwrócić uwagę na inna kwestię – jeśli potrzebujecie samochodu dla swojej firmy, możecie go zdobyć na kilka sposobów. W grę wchodzą bowiem najem długoterminowy czy leasing, a także zakup za gotówkę. Wszystko zależy od naszych możliwości finansowych, potrzeb czy przeznaczenia auta. Dobrze jest też przedstawić fachowcom, którzy zajmą się naszą sprawą, swoje oczekiwania w stosunku do pojazdu. Ważne jest bowiem to, na jaki czas chcemy wynająć auto, jeśli oczywiście tę formę wybierzemy, ile kilometrów rocznie będzie ono pokonywało, jaką sumę chcemy na początek przeznaczyć na zakup lub leasing, czyli ile wynosi opłata wstępna albo za ile będziemy chcieli wykupić samochód. W grę wchodzą także dodatkowe elementy, jak wspomniane już serwis czy ubezpieczenie. Po wybraniu banku i zweryfikowaniu wniosku można podpisać umowę i odjechać z salonu nowym służbowym pojazdem. Wcale nie jest to więc ani zbyt czasochłonna, ani kosztowna procedura, a pomoc i doradztwo specjalisty na pewno będą przydatne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*