Terapia pedagogiczna — studia podyplomowe Poznań

Dla kogo stworzone zostały studia podyplomowe?

 

Studia podyplomowe powstały dla pracowników oświaty, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje nauczycielskie, aby ich praca z młodzieżą, jak i dziećmi była coraz to bardziej dopasowana do szybkiego tempa zmian w otaczającej rzeczywistości oraz bardziej efektywna. Gwarantują zdobycie nowej wiedzy oraz ulepszenie i nabycie nowych umiejętności. Warto dodać, że studia podyplomowe poszerzają i wzbogacają warsztat zawodowy uczestnika, a dodatkowo ułatwiają mu rozwiązywanie różnego rodzaju zdarzeń zawodowych. Dodatkową zaletą Wyższej Szkoły Uni-Terra w Poznaniu jest to, że przy zdecydowaniu się na dwa kierunki otrzymasz aż 50% zniżki na tańszy kierunek oraz płacisz tylko jedno wpisowe!

 

Lista kierunków podyplomowych w Wyższej Szkole Uni-Terra w Poznaniu!

 

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Uni-Terra stworzone zostały dla nauczycieli i nauczycielek chcących zdobyć zdolność do nauczania drugiego przedmiotu. Studia te dokonywane są zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela oraz w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 roku. Lista jest naprawdę długa, a to przykładowe kierunki, które możesz wybrać: arteterapia – artystyczne działania interdyscyplinarne, terapia pedagogiczna – studia podyplomowe Poznań, dziennikarstwo sportowe, edukacja dla bezpieczeństwa i koordynator bezpieczeństwa placówek edukacji i kultury, nauczanie Plastyki, Muzyki i Techniki czy gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna z odnową biologiczną.

 

Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu — dlaczego jest tak niezwykła?

 

Łącznikiem wszelkich związków między ludźmi jest szeroko rozumiana kultura — główny zamysł funkcjonowania Wyższej Szkole Uni-Terra w Poznaniu. Opiera się ona na znakomitych dydaktykach z całej Polski. Nietypowość czy odmienność sprawia, że nasze życie staje się ciekawsze! Przez to stajemy się trochę inni, bardziej empatyczni i uśmiechnięci. Rozwijanie samych siebie jest nie tylko dla nas samych, lecz ale także dla innych ludzi. Terapia pedagogiczna — studia podyplomowe Poznań skorzystaj już dziś!