Toalety przenośne stworzone z myślą o komforcie

Planując organizację wydarzenia masowego należy wziąć pod uwagę to, że konieczne będzie zapewnienie zaplecza sanitarnego. W przypadku wydarzeń, które odbywają się na świeżym powietrzu, a nie w budynku podłączonym do kanalizacji, jedynym rozwiązaniem jest wynajęcie przenośnych toalet. Ich wysoki standard sprawia, że pod względem wygody niczym nie odbiegają one od toalet publicznych, z jakimi możemy się spotkać w supermarkecie czy urzędzie. Nasza wypożyczalnia toalet przenośnych stawia na najwyższą jakość swoich usług, co ma zapewnić stuprocentowe zadowolenie Klientów, którzy decydują się na wynajem. 

Przestronne toalety przenośne

Toalety publiczne powinny być tak skonstruowane, żeby bez żadnych przeszkód mogli z nich korzystać wszyscy, a zatem także osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. W sytuacji, gdy we wnętrzu jest bardzo mało miejsca, to na przykład osoba o kulach może mieć problem ze swobodnym poruszaniem się, podobnie jak taki dyskomfort może pojawić się przy konieczności pójścia do toalety rodzica z dzieckiem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i w związku z tym w swojej ofercie posiadamy wyłącznie takie toalety przenośne, które są na tyle duże, że nie krępują ruchów i umożliwiają komfortowe korzystanie z toalety. Na drzwiach wszystkich toalet umieszczony jest specjalny hak, na którym można powiesić kurtkę lub torebkę, co dodatkowo zwiększa komfort podczas wykonywania czynności fizjologicznych. Warto dodać, że poza sedesem toalety wyposażone są również w pisuar. Wypożyczalnia toalet przenośnych to także pełen serwis, dzięki czemu nie trzeba pilnować tego, żeby opróżnić zbiornik czy dokonać dezynfekcji.

Indywidualnie ustalany cennik

Chcesz wynająć toaletę przenośną i zastanawiasz się, jaka jest cena tej usługi? Otóż nie jesteśmy w stanie podać jednej, konkretnej ceny, która miałaby obowiązywać wszystkich wynajmujących, ponieważ kwota ta uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim wpływ ma długość wynajmu, ilości wynajmowanych toalet oraz tego, jak często miałyby być dokonywany serwis. Przy długoterminowym wynajmie w zależności od tego, ile osób korzysta z toalety, serwis może być wykonywany raz w miesiącu albo nawet cztery razy w miesiącu. Co obejmuje serwis toalet przenośnych? Poza opróżnianiem zbiornika pracownicy naszej firmy odkażają kabinę, uzupełniają papier toaletowy oraz stosują płyn do toalet zapachowo-neutralizujący… Wypożyczalnia toalet przenośnych to prosty sposób na zapewnienie dostępu do zaplecza sanitarnego o wysokim standardzie. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*