Trumny Calvanarium – zróżnicowanie na wysokim poziomie

Firma produkuje trumny na bardzo wysokim poziomie z najwyższej jakości materiałów, które są gwarancją ich solidności i walorów estetycznych, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. W asortymencie firmy można znaleźć najbardziej popularne warianty trumien, jak i te które są bardziej niestandardowe.

Trumny prostokątne 

Trumny prostokątne to najbardziej proste i klasyczne modele, jakie istnieją w ofercie Calvanarium. Konstrukcja oparta jest na prostokącie. Prócz uproszczonego kształtu, każda taka trumna jest również minimalistycznie ozdobiona co daje subtelny efekt. Dzięki współczesnym technikom każda trumna wykonana jest z największą dbałością o każdy detal. Dostępne są one zarówno w ciemnych jak i jasnych kolorach: ciemnej olchy, hebanu czy też drzewa kasztanowego.

Trumny sześciokątne 

To bardzo obszerna pozycja w ofercie. Te modele są dostępne właściwie we wszystkich wariantach kolorystycznych dostępnych w asortymencie, między innymi: cedru, jasnego dębu, ciemnego orzecha, drewna kasztanowego. Ten kształt jest często wybierany, dlatego firma dokłada wszelkich starań, aby każdy produkt odznaczał się solidnością , starannością i dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. 

Trumny półokrągłe 

Taki rodzaj trumny jest niewątpliwie kształtem niestandardowym i czymś bardzo nituzinkowym. Półokrągły kształt wynika przede wszystkim z zaokrąglonego wieka, który jest zwieńczeniem solidnej skrzyni. Odpowiednio wyprofilowane wieko jest estetycznym zwieńczeniem całości. Ten rodzaj trumien należy do najbardziej bogatych w detale i najbardziej ozdobnych. Wykończone są tłoczonymi wzorami i eleganckimi zdobieniami. Dostępne są w kolorze: orzecha, kasztana, cedru.

Trumny trapezowe

Niewątpliwie trumny trapezowe to modele o bardzo nietuzinkowym kształcie. Dostępne są w kolorach: kolorze olchy czy złotego dębu, a także ciemnej gruszy czy czerwonego kasztana. Rozmaitość oferty to niewątpliwy plus, ponieważ każdy jest w stanie dopasować swoje wymagania do pozycji zawartych w ofercie.