Ucz się angielskiego i podnoś kompetencje zawodowe!

Znajomość języka angielskiego przydaje się nie tylko na wakacjach lub w razie spotkania zagubionego turysty. Obecnie jest to jedna ze szczególnie cenionych przez pracodawców umiejętności, pozwalająca na swobodną komunikację ze współpracownikami, a w przypadku wyższych stanowisk – prowadzenie rozmów z zagranicznymi kontrahentami.

Osoby, które aktualnie poszukują lub ostatnio szukały pracy z pewnością zgodzą się z twierdzeniem, że znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest co najmniej mile widzianą umiejętnością przez większość pracodawców. Jeśli zatem zależy nam, by być konkurencyjnym na rynku pracy, warto poszerzać posiadane kompetencje językowe, a tym samym – zawodowe.

Nauka angielskiego od podstaw – od czego zacząć?

Choć zapożyczone z angielskiego zwroty są obecnie powszechnie stosowane, wiele osób, zarówno młodych, jak i w średnim wieku, wciąż nie zna nawet podstaw tego języka. I nie ma w tym nic złego! W takiej sytuacji należy jednak pomyśleć o nauce od podstaw i zapisaniu się na kurs do szkoły językowej. Do wyboru mamy zazwyczaj zajęcia grupowe i indywidualne. Które wybrać? Wszystko zależy od naszych preferencji – są tacy, którzy wolą uczyć się w towarzystwie, inni zaś chcą, by lektor skupiał na nich całą uwagę.

Korepetycje z angielskiego – kiedy warto?

Jeżeli mamy już pewne umiejętności i chcemy usystematyzować posiadaną wiedzę lub ją rozwijać, lepszym rozwiązaniem będą korepetycje, przy czym ich dostępność jest zależna od wielkości miasta, w którym mieszkamy. Szeroki wybór ofert mają między innymi osoby, które chcą znaleźć korepetycje Poznań. Angielski jest najpopularniejszym językiem obcym, więc możliwości jego nauki w tak dużym mieście jest naprawdę sporo.

Korepetycje zwykle odbywają się w formie zajęć indywidualnych, dzięki czemu lektor może dopasować realizowany program, wykorzystywane metody nauczania oraz tempo pracy do naszych predyspozycji oraz potrzeb. Tym samym na pierwsze efekty nauki nie powinniśmy czekać zbyt długo.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*