Zadbaj o kolor swojego auta

Spraye samochodowe, czyli jak zadbać o kolor auta

Spraye samochodowe są wykonywane na zamówienie. Lakier zostaje przygotowany na podstawie numeru koloru samochodu. Podczas malowania sprayem ważne jest, aby zachować odpowiednią odległość. Zbyt bliska odległość spowodować może nierównomierne rozprowadzenie się farby w poziomie.

Lakier bezbarwny i jego zadanie

Lakier bezbarwny jest stosowany dopiero w końcowej fazie całego procesu ulepszania karoserii samochodu. To właśnie on decyduje o wyglądzie naszego auta. Pamiętajmy, że każda powierzchnia na którą nakładamy lakier bezbarwny musi zostać wcześniej przygotowana. Nie może znajdować się na niej kurz i zanieczyszczenia. Produkt aplikujemy zgodnie z zaleceniami producenta

Spraye techniczne w domowym i profesjonalnym użytkowaniu

Wysokiej jakości spraye techniczne nadają się zarówno do domowego i profesjonalnego zastosowania. Służą do usuwania farb, lakierów, tłuszczy i rdzy. Sprayem technicznym jest także odmrażacz do szyb czy wazelina w aerozolu. Ich konstrukcja pozwala do dokładne smarowanie, usunięcie lub wyczyszczenie powierzchni, nawet tych trudno dostępnych. Pełną ofertę znajdziesz na https://il-car.pl/kategoria-produktu/spraye/.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*