Ameryka Cars — najlepsze usługi importowe samochodów ze Stanów Zjednoczonych!

auto terenowe z USA

Auta z USA — Turbo Porsche 911 S Cabrio

 

Ten model samochodu powstał w 2011 roku, jednak ten konkretny model w 2015 roku. Przebieg jest niesamowicie mały, bo wynosi jedynie 14 550 km! Auta z USA — Turbo Porsche 911 S Cabrio jest o pojemności skokowej 3 800 cm3 oraz napędzany benzyną. Ten model Porsche wyposażony jest w aż 700 koni mechanicznych! Skrzynia biegów jest automatyczna dwusprzęgłowa (DCT, DSG), a napęd to 4×4 (dołączany automatycznie). Auta z USA — Turbo Porsche 911 S Cabrio wart jest jedynie 650 000 złotych! Jego wyposażenie to między innymi: nagłośnienie Burmester, ISOFIX, kierownica sportowa, pakiet Sport Chrono, herb Porsche wytłoczony na zagłówkach, tempomat, reflektory LED, pakiet dla palących oraz podgrzewane i wentylowane fotele przednie.

 

Najlepsze auta terenowe z USA mogą być Twoje już dziś!

 

Wpadł Ci pomysł do głowy na tanie auta terenowe z USA? To dobrze trafiłaś lub trafiłeś! Niemal nowy samochód może być również bardzo atrakcyjny cenowo! Zdecydowanie najpopularniejszymi samochodami sprowadzanymi z USA to auta terenowe. Tanie auta terenowe z USA to nie jak w przypadku samochodów europejskich — małe miejskie „wozidełka”. To potężne maszyny! Właśnie dlatego dokładnie te samochody terenowy z USA są ciekawą możliwością dla kupowanych w Europie „nudnych i nieładnych kompaktów”.

 

Auta bezwypadkowe ze Stanów Zjednoczonych — sprawdź ofertę Ameryka Cars!

 

Marzą Ci się bezwypadkowe auta terenowe z USA, ale żaden z modeli z salonu nie odpowiada Twoim potrzebom? To jest to miejsce idealne dla Ciebie! Ameryka Cars specjalnie dla Ciebie sprowadza używane samochody prosto ze Stanów Zjednoczonych, które mogą stać się niesamowitą inwestycją! Firma ta zapewni znalezienie modelu odpowiadającego Twoim oczekiwaniom, a także zagwarantuje jego szybki i bezproblemowy import. Dzięki własnemu warsztatowi są w stanie wykonać niewielkie naprawy, jak i kompleksowe remonty. Wszystko z myślą o Tobie i Twoich potrzebach!