Browar Mieszczański we Wrocławiu

Browar Mieszczański Wrocław to popularne miejsce, które specjalizuje się w wynajmie sali nagrań dla osób indywidualnych, czyli wokalistów, lub całej obsady zespołu. Sala jest do dyspozycji klientów przez cały tydzień, i ku zaskoczeniu wszystkich czynna całą dobę. 

Co wyróżnia Browar Mieszczański Wrocław?

Wiele takich miejsc oferuje możliwość rejestracji nagrań tylko i wyłącznie po wykupieniu określonej ilości godzin, i często niemałej, jednak firma Dźwiękowa nie stawia takich warunków swoim klientom. Nagranie wokalu muzyków w jakości CD można uruchomić kodem z SMS-a, więc jest to bardzo prosty i intuicyjny system, w który jest zaopatrzony Browar Mieszczański Wrocław. Wysokiej klasy instrumenty muzyczne, które są na wyposażeniu studio, to m.in. pianino cyfrowe Rolanda FP30, nadmienić należy także gitarę LABOGA Alligator 50W head czy też perkusję PEARL VISION VB BIRCH. 

Regulamin 

Korzystając z wynajmu, ważne jest, żeby zapoznać się z regulaminem miejsca, aby wszystko było jasne i klarowne dla osoby opłacającej salę. Wydaje się być oczywiste, że miejsce, które posiada taki sprzęt, wymaga przede wszystkim ładu i porządku, a nade wszystko tego, aby napoje i jedzenie nie lądowało na instrumentach. Muzycy, jak to artyści, mogą wykazywać się dużym luzem, co do niektórych rzeczy i oczekiwań, które są im stawiane, więc ważna jest świadomość, że Browar Mieszczański Wrocław zabrania spożywania alkoholu i palenia (czegokolwiek) na jego terenie. Sprzęt rozstawiony jest w takiej konfiguracji, że nie należy jej zmieniać bez wiedzy obsługi sali. 

 

Cennik

Cena wynajmu za godzinę kształtuje się bardzo podobnie jak w większości takich miejsc i zaczyna się od 40 zł za godzinę zegarową, natomiast każda kolejna jest analogicznie tańsza. Osoba wynajmująca studio jest odpowiedzialna za wszystkie koszty związane z uszkodzeniem sprzętu. Salę wynająć można na konkretne godziny i za nie nalicza się opłatę, co oznacza, że wcześniejsze zwolnienie pomieszczenia nie wiąże się z odzyskaniem pieniędzy za niewykorzystany czas. Jeśli osoba wynajmująca salę nie pojawi się w studio, wówczas opłata rezerwacyjna nie ulega zwrotowi.