Hale produkcyjne o małej powierzchni

Niekoniecznie firmy produkcyjne muszą od razu inwestować w bardzo duże magazyny czy też hale produkcyjne. Dobrym pomysłem może być rozpoczynanie od małej hali, która z biegiem czasu będzie zwiększała swoją powierzchnię. Dzięki naszej firmie możesz stworzyć obiekt jakim jest mała hala produkcyjna w bardzo krótkim czasie i naprawdę niskim kosztem. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

 

Budowanie hal produkcyjnych i magazynów

 

Przez dziesięciolecia bywało tak, że hale produkcyjne zawsze powstawały z pustaków czy cegieł. Murowanie takich hal zajmowało wiele miesięcy, a czasami nawet lat. Z biegiem czasu zaczęto jednak dostrzegać potencjał w stali oraz w tworzywach sztucznych. Zaczęto więc tworzyć konstrukcje z tych materiałów, które zaczęto wykorzystywać właśnie do celów związanych z produkcją. Mała hala produkcyjna może być obiektem całorocznym mimo tego, że wydawać się może iż konstrukcja jest dość wątła. W przypadku hal całorocznych często wykorzystuje się płyty warstwowe, które umieszczane są na ścianach. Dzięki nim hala posiada właściwą izolację termiczną w czasie mrozów. Płyty warstwowe z jakich powstaje taka hala dodatkowo chronią w lecie przed nadmiernym nagrzewaniem budynków. Na naszej stronie WWW znaleźć można przykłady hal produkcyjnych stalowych, które zostały wykonane przez naszą firmę.

www.fourtech.pl/pl/galeria/galeria-hale-stalowe/

 

Szybki czas realizacji

 

Bez dwóch zdań jedną z najważniejszych zalet nowoczesnych hal produkcyjnych ze stali jest to, że są one łatwe w montażu. Zdarzało się już tak, że hale były budowane w pełni w ciągu jednego lub dwóch dni. Zawsze najwięcej czasu należało poświęcić na odpowiednie przygotowanie gruntu. Jeśli zadbaliśmy o to aby grunt był utwardzony już wcześniej to hala produkcyjna może powstać w mgnieniu oka. Korzystając z usług naszej firmy niekoniecznie musisz decydować się jedynie na budowanie hali produkcyjnej. Tworzymy również obiekty przemysłowe, które przeznaczone są do pełnienia roli magazynu, sortowni czy też garażu. Tworzone przez naszą firmę hale stalowe niejednokrotnie doceniane są przez rolników, którzy wykorzystują te konstrukcje jako miejsca do przechowywania plonów czy przetrzymywania maszyn i pojazdów rolniczych.

 

Funkcjonalność połączona z estetyką

 

Tworząc nowoczesne hale stalowe nie dbamy jedynie o to aby właściwie spełniały swoją rolę. Staramy się dodatkowo dbać o to aby hale prezentowały się w odpowiedni sposób. Dzięki temu Twoja firma może być zupełnie inaczej postrzegana przez potencjalnych kontrahentów. Bez dwóch zdań wyróżniamy się spośród innych producentów hal przemysłowych. Właśnie stawianie na estetykę jest jedną z rzeczy, którą można uznać za unikalną w naszym przypadku. Wytworzone przez nas konstrukcje spełniają zawsze wszelkie wymagane normy oraz są oczywiście w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Klient od samego początku uczestniczy w tworzeniu konstrukcji, jakie zamawia. Jesteśmy skłonni do tego aby wprowadzać poprawki w projektach również wówczas gdy są one już w trakcie  lub też w początkowej fazie realizacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*