Nowoczesny transport

Dzięki różnorodnym i nowoczesnym urządzeniom transportowym przemieszczanie towarów ponadgabarytowych przestało być problemem.

Z doświadczenia wiemy, że zaplanowanie, zorganizowanie oraz wykonanie takiego przewozu wymaga wielogodzinnej pracy wielu osób po to, by proces transportowy przebiegł sprawnie i bezpiecznie, dlatego nasi pracownicy zostali kompleksowo przeszkoleni, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Transport niskopodwoziowy – Poznań

Nasze doświadczenie w transporcie krajowym pozwala na realizowanie zleceń w bardzo krótkim czasie, jednocześnie przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Wiemy, że bardzo duże oczekiwania co do realizowanych usług ma Poznań. Transport niskopodwoziowy w tym miejscu powinien być cały czas rozwijany i udoskonalany, gdyż okoliczne przedsiębiorstwa magazynowe są zmuszone do transportowania dużych maszyn, czy też regałów.

Rzetelna firma transportowa

Powierzając naszej firmie transport niskopodwoziowy klienci mają gwarancję profesjonalizmu, kompleksowości i dyspozycyjności. Przewóz ponadgabarytowy bardzo często wymaga tymczasowego zamknięcia ruchu na danym odcinku trasy, zdemontowania niektórych elementów infrastruktury drogowej, jak na przykład znaki, czy też zaangażowania pilotów, którzy zadbają o bezpieczeństwo naszych kierowców, jak i innych użytkowników drogi. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje, zezwolenia, a także ubezpieczenia do przeprowadzenia tak skomplikowanego przewozu. Wzmożony ruch na drogach nie sprzyja transportowaniu dużych ładunków, dlatego na potrzeby naszych klientów działamy 24 godziny na dobę.