Sposób na wzbogacenie oferty salonów kosmetycznych

Stale rosnąca konkurencja powoduje, że wiele firm szuka coraz to nowszych możliwości rozwoju. Podobnie sytuacja wygląda u osób prowadzących salony kosmetyczne – nie tylko jakość decyduje o liczbie stałych klientów, ale wpływ na to ma również dostępna oferta zabiegów. Jednym z najgorętszych trendów ostatnich lat jest makijaż permanentny. Co oferuje kurs makijażu permanentnego Warszawa?

Do kogo jest skierowany kurs makijażu permanentnego?

Kurs makijażu permanentnego Warszawa skierowany jest przede wszystkim do osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności w tym zakresie, lub które dopiero co rozpoczynają przygodę z makijażem permanentnym. Tego typu kurs to świetna okazja do zdobycia nowych umiejętności i przyciągnięcia do siebie nowej grupy klientów.

Przebieg kursu makijażu permanentnego

Kurs makijażu permanentnego warszawa trwa 3 dni i składa się z dwóch bloków: teorii i praktyki. Podczas kursu, jego uczestnicy zapoznają się m.in. z zaletami i przeciwwskazaniami do wykonania makijażu permanentnego, etapami zabiegu i zaleceniami pozabiegowymi oraz z przepisami prawa.

Część praktyczna to praca pod czujnym okiem instruktora – pigmentacja brwi oraz ust modelki. Co najważniejsze, kurs odbywa się w małych grupach, max. 3 osobowych, co sprzyja przyjaznej atmosferze i ciągłemu doglądaniu przez instruktora pracy kursantek.

Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu oraz możliwością stworzenia własnego portfolio – kurs makijażu permanentnego warszawa zapewnia profesjonalnego fotografa do wykonania zdjęć. Podczas zajęć kursantom zapewniona zostaje również pomoc dydaktyczna, zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. Cena kursu to 3 500 zł za 30 godzin zajęć, z możliwością rozłożenia płatności na raty.

Warto skorzystać z kursu makijażu permanentnego warszawa ponieważ coraz więcej kobiet decyduje się na trwały makijaż. To dla nich oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nie muszą kupować kosmetyków do wykonania codziennego makijażu. Dlatego wyjdź naprzeciw ich potrzebom i zdobądź nowe umiejętności!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*