Warstwa szczepna — silne połączenie szpachli betonowych z podłożami związanymi cementem

Emcefix-Haftbrücke lub MC-Top Primer — mineralna warstwa szczepna stosowana w kosmetyce betonu

Emcefix-Haftbrücke lub z nową nazwą MC-Top Primer jest stosowany w kosmetyce betonu, a jego mineralna warstwa szczepna nadaje mu nowych właściwości takich jak: łatwo urabialność, możliwość szybkiej dalszej obróbki, niemal gotowość do użycia — wystarczy wymieszać z wodą, dobra przyczepność, jednokomponentowość, odporność na mróz i rozmrażanie zgodnie z normą EN 13687-3 oraz niepalność zgodnie z normą EN 13501-klasa A1. Warstwa szczepna zapewnia niesamowitą przyczepność szpachli wykończeniowych do różnego rodzaju mineralnych podłoży.

 

Nafufill KMH PL — mineralna powłoka antykorozyjna i warstwa szczepna

Nafufill KMH PL jest mineralną powłoką antykorozyjna i warstwą szczepną, której siłą są: krótkie czasy powlekania, łatwa aplikacja dzięki konsystencji nadającej się do smarowania, jednoskładnikowa masa — tylko do zmieszania z wodą, certyfikat zgodności z normami DIN 50017, DIN 50018 i DIN 50021 jako aktywnej powłoki antykorozyjnej oraz zgodna z ZTV-ING, część 3 „Konstrukcja stała” dla obszarów zastosowań PCC I i PCC II oraz zgodna z wytycznymi DafStb dotyczącymi napraw dla klas ekspozycji M 2 i M 3. Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, idealna dla odsłoniętej stali betonowej w konstrukcjach żelbetowych, a także do naprawy nowych i starych konstrukcji.

 

Dlaczego MC-Bauchemie jest numerem jeden na rynku?

Firma MC-Bauchemie, która znajduje się w Niemczech, a dokładniej w miejscowości Bottrop jest jednym z głównych producentów na świecie, jeśli chodzi o produkty chemii budowlanej. 2500 pracowników zatrudnionych jest aż w 40 krajach na całym świecie! Jeśli chodzi o Polskę, to produkty wytwarzane są w zakładzie w Środzie Wielkopolskiej, przy współwystępującym prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych łączących wiedzę chemików i technologów z wiedzą oraz doświadczeniem inżynierów z całego świata.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*