Fatix w Toruniu – profesjonalne tłumaczenia

Fatix.eu to znana, renomowana firma zajmująca się tłumaczeniem w kilkudziesięciu językach. Jej profesjonalizm i solidność jest doceniana w kraju i zagranicą, współpracuje z wieloma firmami na całym świecie. Biuro tłumaczeń Fatix Toruń to okazja, by skorzystać z jej ogromnego doświadczenia oraz zapewnić sobie tłumaczenie najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Pracujący tu specjaliści z pewnością staną na wysokości zadania.

 

Toruń – miasto nauki i biznesu

 

Toruń to miasto, które zachwyca. To tutaj skupia się życie uniwersyteckie, tutaj też rodzą się pomysły na dalekosiężne biznesy. W tym wyjątkowym miejscu, gdzie krzyżują się różne kultury i języki, nasze biuro Fatix jest wsparciem w każdej sytuacji. Komunikatywna znajomość języka to jedno, zaś konieczność przetłumaczenia niektórych dokumentów (także tych przysięgłych) to drugie. Stąd też nasza inicjatywa, by otworzyć szeroko drzwi oraz opcję on-line i pospieszyć z pomocą wszystkim, którzy potrzebują tego rodzaju usług. 

 

Profesjonalizm to nasze motto

 

Biuro tłumaczeń Fatix w Toruniu zapewnia tłumaczenia najwyższej jakości. Profesjonalizm to nasze motto i każdy z naszych pracowników posiada doświadczenie i szeroką, specjalistyczną wiedzę. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne z różnych dziedzin; dla firm i osób prywatnych. Specjalizujemy się zarówno w tłumaczeniu dokumentów przysięgłych, jak i standardowych, artykułów, instrukcji technicznych i książek. Uczestniczymy w spotkaniach biznesowych oraz konferencjach, prowadzimy nagrania w studio z zagranicznymi lektorami. Dostępna jest także opcja tłumaczenia on- line. Pracujemy profesjonalnie, rzetelnie i szybko. Wyróżniają nas także atrakcyjne ceny. 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*