Jaki będzie koszt korekty native speakera?

Zażądano od Ciebie, by korektą Twoje tekstu zajął się native speaker? Nie wiesz, jakie koszty będą się z tym wiązać? A może szukasz wskazówek, które dostarczą Ci cennych informacji? Możliwe, że nasz tekst Ci ich dostarczy, więc zajrzyj do niego koniecznie!

Od czego zależy koszt korekty native speakera?

Uznać można, że koszt korekty przez native speakera jest stały i jednakowy dla wszystkich. Jednak wystarczy poświęcić trochę czasu na zebranie informacji, by dojść do wniosku, że byliśmy w błędzie. Jak się okazuje, koszt korekty native speakera zawsze ustalany jest indywidualnie i zależy od kilku czynników. Najważniejszy jest oczywiście stopień trudności tekstu, czy jakość tłumaczenia. To jednak nie wszystko, ponieważ istotne znaczenie ma również to, czy w grę wchodzi korekta krótkiego tekstu, czy też takiego kilkustronicowego. Dodatkowo musimy liczyć się z tym, że pilne realizacje będą wiązać się z większymi kosztami, niż te, na które native speaker ma kilka dni lub tygodni.

Jaki zatem będzie koszt korekty native speakera?

Każdy, kto oczekiwał jednoznacznej odpowiedzi, pewnie się trochę rozczaruje, ponieważ nie da się tego stwierdzić. Czasami koszt korekty może wynieść nas kilkadziesiąt złotych, a w innym przypadku kilkaset złotych lub nawet kilka tysięcy. Na pewno unikniemy nadwyżki kosztów, gdy od razu skupimy się na ofercie profesjonalnych native speakerów, ponieważ to oni zapewniają najlepsze wsparcie i to w bardzo atrakcyjnych stawkach.