Produkcja trumien

Firma Calvarianum to pracownia stolarska z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, ciesząca się ugruntowaną pozycją na rynku producentów trumien. Nazwa firmy pochodzi od łacińskiej nazwy miejscowości, w której się znajduje – Kalwarii Zebrzydowskiej. Dzięki wielu latom ciężkiej pracy udało nam się osiągnąć bardzo wysoki poziom produkcji trumien.

Produkcja trumien – wysoka jakość

Asortyment naszej firmy obejmuje duży wybór trumien zróżnicowanych pod względem gabarytów oraz materiałów użytych do ich wykonania – to sprawia, że możemy sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów. Do produkcji trumien dostępnych w ofercie używamy najlepszej jakości materiałów drewnopochodnych, pozyskiwanych od zaufanych producentów.

W naszym katalogu trumien znajdują się takie produkty, jak:

  • trumna sześciokątna,
  • trumna trapezowa,
  • trumna półokrągła,
  • trumna prostokątna.

Każda pozycja zawiera do kilkunastu rodzajów modeli trumien o rozmaitej estetyce. Wśród nich znaleźć można zarówno trumny bogato zdobione, jak i minimalistyczne, proste modele.

Do produkcji trumien używamy materiałów drewnopochodnych dostępnych w wielu wersjach kolorystycznych. W naszej palecie kolorów są odcienie odnoszące się do barw drewna – od najjaśniejszych (jasny klon, olcha), po najciemniejsze (ciemny heban, czereśnia). Kompromisowym rozwiązaniem kolorystycznym jest użycie drewna tekowego (pozyskiwanego z teczyny) lub kasztanowca. Wszystkie nasze trumny wyścielone są wysokiej jakości eleganckim wypełnieniem wykonanym z białej satyny. Do kompletu dołączona jest także poduszka.

Produkcja trumien – solidny materiał i wykonanie

Do produkcji trumien używamy tylko najwyższej jakości materiałów drewnopochodnych pozyskiwanych od cenionych i zaufanych dostawców. Każdy model znajdujący się w naszej ofercie dostępny jest w wielu wariantach zarówno pod względem kolorystyki, a także materiału. Są to między innymi trumny dębowe (w wariancie złotym lub jasnym), klonowe (żółte, czerwone), a także modele w kolorze wiązu, hebanu, orzecha, czereśni. Nasi pracownicy to doświadczeni stolarze, którzy indywidualnie, z dbałością o każdy szczegół podchodzą do wykonywanej pracy. Zajmujemy się zarówno projektem, konstruowaniem, dopasowaniem, a także montażem każdego elementu, dbając o solidność oraz estetykę wykonanego modelu. Dzięki temu realizacja każdego projektu przebiega fachowo i solidnie. Również, aby zachować szczególną jakość wykonania, do produkcji używamy najlepszych maszyn oraz tradycyjnych technologii rzemieślniczych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.