Studio graficzne Poznań

grafika

Będąc biznesmenem w województwie wielkopolskim, masz szczęście! Tutaj znajdziesz świetne studio graficzne, które zaprojektuje wszystko, czego będziesz potrzebować. Twoja firma ma w zasięgu ręki studio graficzne, Poznań bowiem jest miastem, gdzie możesz znaleźć Fesido. To studio cieszy się uznaniem i popularnością wśród wszystkich swoich klientów. Swój sukces mogą zawdzięczać spersonalizowanej obsłudze klienta, dla którego realizują projekt według najwyższych standardów istniejących na rynku. Specjalizują się w grafice 2D na wszystkich poziomach – od prostych projektów broszur po skomplikowane publikacje liczące nawet setki stron. Pracują dla małych firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku, ale także dla korporacyjnych klientów międzynarodowych. Działają w ośmiu krajach w Europie, a ich centrala mieści się w Polsce. Zaprojektują dla ciebie logo, katalog firmowy, etykiety, naklejki, kalendarz, a nawet pieczątki!

Oferta studia Fesido

Fesido to firma odpowiedzialna, bezpieczna i dbająca o zmieniający się świat. Stawiają tam na pokolenie młodych grafików, którzy są świetnie przygotowani do pracy w swojej branży dzięki odpowiednim kierunkom studiów. Starają się ograniczać zużycie papieru, tworząc swoje projekty w wersjach cyfrowych. Wszystkie sprzedane przez nich projekty są chronione przed nieuprawnionym dostępem, a także posiadają kopie zapasowe dla wygody każdego klienta.

Ich strona internetowa jest bardzo przyjemna w obsłudze. W zakładce „oferta” znajdziesz podział na kategorie: identyfikacja wizualna, materiały firmowe, materiały promocyjne, projektowanie graficzne oraz materiały digital. Na pewno z łatwością znajdziesz to, na czym ci zależy. W zakładce „kontakt” będziesz mógł wypełnić specjalny formularz kontaktowy i wysłać do nas wiadomość albo zadzwonić pod aktualny tamże numer telefonu. W tej samej zakładce możesz przyjrzeć się wizualizacji w postaci osi czasu, jak wygląda ich proces współpracy z klientem.