Najlepsze bluzy damskie eleganckie tylko w Tatuum!

Modne bluzy damskie eleganckie do pracy!

Bluzy damskie eleganckie do pracy to must have każdej z kobiet aktywnej zawodowo. Pracując w korporacji czy biurze, nie wypada przyjść do pracy w zwykłej koszulce i dżinsach, dlatego warto zaopatrzyć się w dobre jakościowo bluzki. Bluzka z wyrazistym wzorem sprawi, że formalna stylizacja stanie się bardziej przykuwająca wzrok, a przy tym nadal będzie dostosowana do ogólnie przyjętego dress code. Bluzy damskie eleganckie do pracy muszą być jednak dość skromne, dlatego szczególnie polecany jest dekolt w łódkę lub serek. Bluzki z dekoltem hiszpańskim lepiej jest zostawić na mniej biurową okazję. Dobór odpowiedniego fasonu jest bardzo ważny, gdyż sprawia, że stylizacja prezentuje się niezwykle elegancko, a dodatkowy żakiet i wysokie szpilki nadadzą jej charakteru!    

Odpowiedzialna sprzedaż w sklepie Tatuum     

W sklepach stacjonarnych Tatuum, jak i w tym internetowym pracownicy stosują odpowiednie środki bezpieczeństwa, takie jak: noszenie maseczek, dezynfekcja czy zachowywanie bezpiecznych dystansów. Jednak tego typu działania są u nich na porządku dziennym. Chcąc iść do przodu, należy ułatwiać zakupy klientom, dlatego wprowadzili nowe usługi w salonach i w sklepie internetowym. Konsultanci czekają na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00, natomiast w innych godzinach możesz zostawić im wiadomość – na pewno odpiszą po powrocie! Warto również wspomnieć, że przyjmują zamówienia telefonicznie. Pracownicy magazynu marki Tatuum zaopatrzeni są również we wszelkie środki ochrony osobistej: maseczki, rękawiczki płyn do dezynfekcji.    

Tatuum a ochrona środowiska!    

Nie wiemy, czy zdajecie sobie sprawę, ale w salonach marki Tatuum otrzymasz wyłącznie papierowe torby na zakupy, ale dążą do tego, aby zaoferować klientom torby wielorazowe. Ich niemałym marzeniem jest to, by wykorzystać do ich produkcji niepotrzebną odzież. Niestety to rozwiązanie jest dużo droższe i trudniejsze niż wyprodukowanie nowych toreb od zera.    

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*